Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Oczyszczalnia - Budynek biurowy

Samochód WUKO

Oczyszczalnia - Budynek biurowy z garażem

Oczyszczalnia - osadnik wtórny

Procedura wykonania przyłącza wodociągowego i/lub kanalizacyjnego

Procedura wykonania przyłącza wodociągowego i/lub kanalizacyjnego

 1. Złożenie wniosku o wydanie warunków technicznych dostawy wody i odbioru ścieków. Zakładka Dokumenty do pobrania/Wnioski
 2. Na podstawie warunków technicznych wykonanie projektu przyłącza wody i odprowadzania ścieków (Spółka nie wykonuje projektów przyłączy).
 3. WZWiK Sp. z o.o. (dalej Spółka) informuje, że zainteresowany budową przyłączy wodociągowych i/lub kanalizacyjnych:
 1. może zlecić jego wykonanie Spółce, przy czym zlecenie będzie obejmować wykonanie przyłącza wodociągowego i/lub kanalizacyjnego wraz z robotami ziemnymi i robotami montażowymi (zakup materiału we własnym zakresie).
 1. Zlecając wykonanie przyłącza wodociągowego i/lub kanalizacyjnego należy złożyć następujące dokumenty :
  Projekt techniczny przyłącza wodociągowego i/lub kanalizacyjnego.
 2. Wypełnione zlecenie wykonania (zakładka Dokumenty do pobrania/Zlecenia, lub poniżej w załącznikach) przyłącza.
  lub
 1. może zlecić jego wykonanie innemu podmiotowi posiadającemu uprawnienia w branży sanitarnej
  lub
 2. w przypadku istniejącego przyłącza kanalizacyjnego zakończonego studzienką lub wykonanego do granicy posesji można wykonać przyłącze samodzielnie.

W przypadkach b. inwestor zobowiązany jest przed wykonaniem wcinki do istniejącej sieci wodociągowej i/lub kanalizacyjnej powiadomić WZWiK Sp. z o.o.

W przypadku wykonania przyłącza wodociągowego do tymczasowej studni wodomierzowej (np. na czas budowy) inwestor winien o ile tak przewiduje projekt, z chwilą zakończenia inwestycji przedłużyć przyłącze wodociągowe (przenieść zestaw wodomierzowy ze studni do budynku) składając do WZWiK Sp. z o. o zgłoszenie przeniesienia wodomierza.

4. Przygotowanie i zgłoszenie do odbioru technicznego przyłącz wody lub kanalizacji w Dziale Technicznych Włoszczowskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

5. Wykonanie inwentaryzacji powykonawczej przyłącza wody lub kanalizacji.

6. Podpisanie umowy na dostawę wody i odprowadzanie ścieków z Włoszczowskim Zakładem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Autor: Aleksandra Górecka

Banery/Logo