Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Oczyszczalnia - Budynek biurowy

Samochód WUKO

Oczyszczalnia - Budynek biurowy z garażem

Oczyszczalnia - osadnik wtórny

Gmina Secemin

Artykuły

 • Komunikat - Kuczków

  Włoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje, że w wyniku działań naprawczych, uzyskano pozytywne wyniki badań wody pochodzącej z wodociągu Kuczków.

  Decyzją nr NHS.9020.3.24.9.2021 z dnia 12.11.2021 r.  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Włoszczowie stwierdza :

  „przydatność wody do spożycia przez ludzi z wodociągu Kuczków, gm. Secemin”

  Jakość wody jest zgodna z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w spawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r., poz. 2294).

                                                                                         

  Prezes Zarządu
  Paweł Strączyński

  Czytaj Więcej o: Komunikat - Kuczków
 • Komunikat - wodociąg Kuczków

  Włoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje, że jakość wody w wodociągu Kuczków jest zgodna z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r., poz. 2294).
  Woda w wodociągu jest chlorowana.
  Prowadzony jest ciągły monitoring dot. stężenia zawartości chloru w wodzie przeznaczonej do spożycia, który zgodnie z ww. rozporządzeniem nie może przekroczyć 0,3 mg/l.

  Prezes Zarządu

  Paweł Strączyński

  Czytaj Więcej o: Komunikat - wodociąg Kuczków
 • Komunikat - wodociąg Kuczków

  Włoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje, że w badaniu jakości wody ze studni nr 1 ujęcia Świerków stwierdzono obecność grupy coli i zgodnie z Decyzją nr NHS.9020.3.24.9.2021 z dnia 13.10.2021 r. Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Włoszczowie stwierdzono warunkową przydatność wody do spożycia z ujęcia Kuczków - wodociąg Kuczków.
  Woda nadaje się do spożycia po przegotowaniu. Przegotowania wymaga też woda do: przygotowywania posiłków, mycia spożywanych na surowo owoców i warzyw, mycia zębów i naczyń, kąpieli noworodków i niemowląt.
  Trwają prace mające na celu przywrócenie jakości wody zgodnej z rozporządzeniem MZ z dnia 7 grudnia 2017 r. w spawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r., poz. 2294).
  Uwaga: wodę należy gotować przez 2 minuty, a następnie bez gwałtownego schładzania pozostawić do ostudzenia. Woda bez przegotowania może być stosowana do codziennego mycia, prania odzieży, prac porządkowych ( np. mycia podłóg) i spłukiwania toalet.
  Zalecenie obowiązuje do czasu wydania kolejnego komunikatu.


  Prezes Zarządu
  Paweł Strączyński

  Czytaj Więcej o: Komunikat - wodociąg Kuczków

Banery/Logo